شرکت خدمات فنی رنا

درباره شرکت خدمات فنی رنا

شرکت رنا در سال 1336 قبل از انقلاب با سرمایه اولیه ده میلیون ریال یا همان یک میلیون تومان به مدت نامحدود شروع بکار کرد.  فعالیت اصلی شرکت در ابتدا ورود کامیون و ماشین آلات کشاورزی بوده اما بعد از پیروزی انقلاب شرکت رنا تحت پوشش وزارت صنایع سنگین قرار گرفت اما در سال 1362 در زمان جنک با توجه به زمينه فعالیت شرکت در واردات به وزارت بازرگانی به صورت وکالتی واگذار گردید. در سال 1370 بنا به توافق دو وزارتخانه ، شرکت رنا برای بار دیگر تحت پوشش وزارت صنایع و معادن ایران قرار گرفت.

نمایندگی سایپا دیزل

فعالیت شرکت خدمات فنی رنا بنا بر اصلاحیه صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده در مورخ 1373/8/22 به ورود کامیون ولوو یا volvo ، وانت نیسان و هر نوع خودروی سبک و سنگین دیگر، ماشین آلات صنعتی و کشاورزی و واردات و فروش لوازم یدکی و همچنین سرمایه گذاری در زمینه ساخت، تهیه و توزیع قطعات در داخل کشور مبدل گردید. نام شرکت از سال 76 از شركت رنا به شرکت خدمات فنی رنا تغییر یافت و در سال 1379 به موجب قرارداد شماره 79/3106 سهام آن به صورت 100% از سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به شرکت سایپا دیزل واگذار گردید.

شرکت خدمات فنی رنا

نمایندگی رنا اصفهان

هدف شرکت سایپا دیزل از خرید شرکت خدمات فنی رنا ارائه خدمات پس از فروش به محصولات تولیدی آن شركت بود. در حال حاضر شرکت خدمات فنی رنا با همين رسالت در زمینه ارائه خدمات تعميراتي و تامين قطعات يدكي براي خودروهاي تولیدي شركت سایپا دیزل در دوران گارانتی و وارانتی فعالیت دارد. در اين راستا شركت خدمات فني رنا از طريق شبكه سازي براي پشتيباني مشتريان در كليه نقاط كشور از جمله اصفهان نمايندگي هاي مجاز را مانند فروشگاه ایدکی ايجاد نموده است. و همچنین تعميرگاه مركزي خود را جهت الگوسازي خدمات ويژه به مشتريان ايجاد و تجهيز نموده است.

ولوو و دانگ فنگ

شرکت خدمات فني رنا با شرکتهاي سایپا دیزل، ولوو از كشور سوئد ، رنو از كشور فرانسه، دانگ فنگ و يوتانگ از كشور چين ارتباط داشته و بعنوان شریک تجاری در داخل ایران با آنها همکاری میکند. مشتريان اين شركت كليه صاحبان حقيقي و حقوقي خودروهاي توليدي شركت سايپا ديزل متقاضي كه تامين قطعه و يا دريافت خدمات تعميراتي مراجعه ميباشند.

قطعات اصلی و با کیفیت

شرکت خدمات فني رنا برای آنکه بتواند بر اساس راهبرد ها و راهکارهای تعريف شده خود حرکت کند و درک کاملی از نقاط قوت فعلی و یا نواحی قابل بهبود خود داشته باشد، با استفاده از مدلهاي مديريت كيفيت، استاندارد ISO و ساير استانداردهاي موردنياز ارائه كيفي خدمات در راه شناخت و تشريح مسير سازمان در جهت تعالي حركت مينمايد.

ISO9001 و ISO14000

شركت رنا در سال 1385 موفق به اخذ استاندارد مديريت كيفيت ISO9001:2004 و در سال 1388 اقدام به ابقا اين گواهينامه با ورژن 2008 از شركت توف نورد ايران نمود. همچنين در سال 1386 در راستاي حفظ محيط زيست و اهميت رعايت الزامات قانوني محيط زيست، موفق به اخذ استاندارد مديريت كيفيت ISO14000 از شركت توف نورد ايران گرديد. بمنظور ارتقاء و توسعه منابع انساني و مهارتهاي پرسنلي، استاندار آموزشي ISO10015 را در سال 1389 و در راستاي بهبود فرايند رسيدگي به شكايات ، در سال 1390 استاندارد رسيدگي به شكايات مشتريان ISO10002 را از شركت IMQ دريافت نمود.

فروشگاه ایدکی

شرکت خدمات فنی رنا در اصفهان

ایدکی برندی تازه تاسیس اما با پشتوانه 15 سال فعالیت در زمینه قطعات ، ولوو و دانگ فنگ میباشد که با دارا بودن نمایندگی رسمی سایپا دیزل در ، اصفهان خیابان امیرکبیر بعد از چهار راه هزاردستان مجتمع خرسندی در سال 1401 متولد شده است. و با قدرت و هدف مشتری مداری در تهیه و توزیع ، قطعات با کیفیت بسیار تلاش میکند تا هموطنان عزیز بتوانند به ارزان ترین حالت ممکن در 24 ساعت شبانه روز دسترسی داشته باشند.در این مجموعه میتوانید لوازم یدکی fh500 را به صورت اصلی تهیه کنید

1
طراحی سایت
ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد